Cyprus TV

Cyprus Television Schedule updated daily for all the major Cyprus TV Channels: Sigma, ANT1, TV One, RIK1, RIK2, Plus and Alpha TV.

Provided by Cyprus-TV.com

Cyprus TV Schedule - Friday 08/07/2022

Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO - K
09:30
IRTHE KI EDESE – K

Me ton Andrea Dimitropoulo ke ti Giota Damianou

11:30
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO - K
14:00
VOURATE GITONI (E) - K
14:40
LOVE IT – K
16:45
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KALO MESIMERAKI (E) - K
18:40
KATI XANAPSINETE (E) - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
CHASING MAVERICKS– K

Xeni Tenia

23:00
ESCAPE PLAN 3 – K

Xeni tenia

00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
KALO MESIMERAKI (E) - K
02:20
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:00
LOVE IT (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

09:00
BREAKFAST @STAR

O Giorgos ke i Elina, xekinoun tin imera me ena BREAKFAST@STAR gemato ilikrinia, afthormitismo, efstocho scholiasmo, diadrasi, chamogelo, pechnidia ke sigchroni optiki!

12:00
ENIMEROSI TORA

I kathimerini sas enimerosi me ton Onoufrio Sokratous

13:30
ELA NA DIS

I Elena Theodorou ke i parea tis erchonte na mas prosferoun monadikes stigmes psichagogias.

15:00
ECHMES

O Sotiris Paroutis ke i Stella Savva stin pio diadrastiki ekpompi tis Kipriakis tileorasis me erevnes, reportaz, sinentefxis, sizitisis ke apefthias sindesis, panta me epikentro ton anthropo.

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR

Pechnidi modas me ti Viki Kagia

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS

To makroviotero ke pio agapimeno pechnidi tis tileorasis, me parousiasti ton Petro Polichronidi

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA
22:15
CASH OR TRASH

Me plousia empiria ke kirios agapi ston tomea ton palion antikimenon, i Despina Miraraki mas proskali ke mas ipodechete sti dimoprasia tis zois mas, ta antikimena xetiligoun tis istories tous ke diekdikoun tin kaliteri prosfora gia na allaxoun cheria se mia apo tis pio petichimenes ekpompes stin Eiropi.

23:45
RIXE MIA ZARIA (E)
00:30
IKONES (E)
01:30
PIOS INE PROINIATIKA
04:30
SHOPING STAR (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
I ORA I KALI
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
THE CHASE (E)
10:10
ASTERAS RACHOULAS (E)
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
14:30
TO SI SOU (E)
15:15
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
TA NEOKLASIKA
23:15
SIMPETHERI APO TA TIRANA (E)
00:00
SAVVATOGENNIMENES
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
ALITHINI EROTES (E)
03:00
SE IDA (E)
03:45
EMTIMOTATI KERATADES (E)
04:30
CELEBRITY GAME NIGHT (E)
ANT1 TV
06:20
INE STIGMES (E)
07:10
KARMA (E)
07:50
I EPISTROFI (E)
08:40
ROUK ZOUK V (E)
09:30
TO PROINO

Psichagogiki ekpompi, parousiazoun i Fei Skorda ke Giorgos Liagkas.

11:00
MERA MESIMERI

Me to Nikita Kiriakou

14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)

Komiki sira ellinikis paragogis. Senario : Romas Charis, Chatzisofia Anna. Skinothesia : Lichnaras Kostas Paragogi : Chiotis Michalis Protagonistes : Romas Charis, Rantou Eleni, Koukouras Vasilis, Maria Lekaki Ipothesi: I siniparxi dio diaforetikon anthropon ke i antidrasis sta pikila gegonota tis kathimerinis zois. O kathenas apo tous iroes theori oti echi klironomisi ena palio archontiko spiti, alla kanis apo tous dio den mpori na apodixi kathara tous ischirismous tou. Etsi, katafevgoun stin dikeosini gia na lisoun tin diafora tous, eno parallila apofasizoun na sigkatikisoun mechri na apofasisti episima se pion aniki to spiti.

14:50
FILA TO VATRACHO SOU (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA
19:20
5 X 5

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS

Tilepechnidi, parousiazi o Grigoris Arnaoutoglou.

22:15
AMERICAN MADE (15)

Peripetia, paragogis 2017. Skinothesia: Ntagk Liman. Pezoun: Tom Krouz, Ntonal Gklizon, Sara Rait. Ipothesi: To 1986 o Mpari Sil afigite tin apistefta peripetiodi ke diaplekomeni teleftea eptaetia tis zois tou, otan apo pilotos tis TWA vrethike na doulevi os iptamenos pliroforiodotis tis CIA ke taftochrona lathremporos narkotikon gia to kartel tou Mentegin.

00:20
EKINES KI EGO (E)

01.0 EGkLIMA KE PAThOS (E) (18)

01:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
02:40
I STAVLI TIS ERIETAS ZEMI (E) (15)
03:30
MIN MOU LES AMTIO (E)
04:20
ROUA MAT (E)
05:10
TO KAFENIO (E)
05:40
EROTAS (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

10:55
SELIDES ISTORIAS

A’ Kiklos-Episodio 90o (Epanalipsi)

11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 25o (Epanalipsi)

16:30
ART OF SPACE 2020

Episodio 10o A Logistical Feat-Bridge Building in the Port of Hamburg (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

A’ Kiklos-Episodio 24o The Stranger (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 21o (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 38o-Mechris eschaton (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
THE 2000S

Episodio 5o-The Financial Crisis (Epanalipsi)

21:50
FBI

A’ Kiklos-Episodio 15o (Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 25o (Epanalipsi)

23:30
SE PROSKINO GLOSSA

V’ Kiklos-Episodio 55o (Epanalipsi)

00:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
FBI

(Epanalipsi)

04:00
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

05:00
EMIS KI O KOSMOS MAS

(Epanalipsi)

06:00
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

06:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2
07:05
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:50
LITTLE FURRY
08:15
NILS HOLGERSSON
08:40
GARFIELD
09:25
INSPECTOR GADGET
09:50
MINI PET PALS
10:05
HERO DAD
10:25
THAT’S JOEY
10:55
BO ON THE GO
11:20
THE SMURFS
12:20
LEO DA VINCI
12:45
MIA AND ME
13:05
MINI PET PALS
13:25
BO ON THE GO
13:50
INSPECTOR GADGET
14:15
THE SMURFS
15:05
LEO DA VINCI
15:30
MIA AND ME
16:00
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
KITA ME STA MATIA
17:15
ROYALS DECLASSIFIED

(epanalipsi)

17:30
EUROMAXX A LA CARTE
18:30
MAZI/BIRLIKTE

(epanalipsi)

19:15
KITA ME STA MATIA
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
EKINI KE EKINI

(epanalipsi)

22:00
A LITTLE CHAOS
23:50
VONANZA

(epanalipsi)

00:40
EMIS KI O KOSMOS MAS

(epanalipsi)

01:30
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI

(epanalipsi)

01:45
APO MERA SE MERA

(Epanalipsi)

05:15
EUROMAXX A LA CARTE

(epanalipsi) 06. 15 Bonanza (epanalipsi)

PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS

Me tin Atzil Loupeskou. Kliniki Ipnotherapeftria

06:55
PEDIKI SIRA EP. 35A + 35V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 4 SEASON I
07:40
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
14:00
QUIZ FUN – EK. 5

Psichagogiko Tilepechnidi

15:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:30
ANADIXE TO
19:00
TILEAGORA
19:30
IDISIS STO PLUS

Kentriko Deltio Eidiseon me ti dimosiografo ChRISTIANA STAfROu –

20:10
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU

Ep. 139

21:05
TAXIDI GEFSEON, SEASON IV (2021/2022) EPANALIPSIS

Me ton diakekrimeno chef SAVVAS SAVVA

22:00
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA

i tenia ton deka (12) ESThIMATIKI KOMEMtI

00:05
XENI TENIA
18

DRASI, AGONIA, ROMAMtZO

01:40
XENI TENIA
12

ROMAMtIKI KOMODIA

03:45
XENI SIRA (15)
04:35
AORATOS FAKOS
04:50
ME ALLI MATIA (E )

Me ti Christiana Stavrou