Cyprus TV

Cyprus Television Schedule updated daily for all the major Cyprus TV Channels: Sigma, ANT1, TV One, RIK1, RIK2, Plus and Alpha TV.

Provided by Cyprus-TV.com

Cyprus TV Schedule - Monday 22/08/2022

Sigma
06:00
VOURATE GITONI (E) – K
06:50
LATHOS, KERDISES! (E) – K
08:00
PROINI ENIMEROSI – K
10:00
MOLIS CHTHES (E) - K
10:40
HAPPY TRAVELLER (E) – K
11:40
ΏRA GIA FAGITO (E) - K
12:00
STO CHORKON MAS (E) – K
13:00
ZOI PODILATO (E) – K
14:00
DELTIO EIDISEON – K

Zontani sindesi me SKE Ellados

15:00
IRTHE KI EDESE… STIN KOUZINA – K
15:30
PANTREMENI KI I DIO (E) – K
16:10
I PETHERA (E) – K
17:00
OI TAKKI (E) - K
17:30
KATI XANAPSINETE (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KATI XANAPSINETE (E) - K
19:10
VOURATE GITONI (E) –K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
VOURATE GITONI (E) – K
22:15
VENTETA (E) – K
00:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:10
STAND UP GUYS– K

Xeni tenia

02:00
KALO MESIMERAKI (E) - K
03:00
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:30
KATEGIDA (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA
06:00
ALITHIES ME TI ZINA (E)

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

08:00
KATHE MERA SEF (E)

O Vangelis Driskas dini tis kaliteres ke tis pio aples sintages: dokimasmenes, vates me sigouro apotelesma.

09:00
PIOS INE PROINIATIKA (E)

I Mpetti Mangira mas kalimerizi parea me ton Dimitri Makalia, ton Dimitri Saranto, tin Athina Afalidou ke ton Kiriako Mela

12:00
MIA TOU KLEFTI (E)

Eitrapela, gelio, erotes ke mistirio anatrepoun ta schedia ton iroon, se ena soureal Kipriako chorio.

13:00
ANIKTA (E)

Me oplo to chioumor, choris paropides ke me polles ekplixis gia tous xechoristous, eponimous kalesmenous tis, i Annita Pania iposchete sinarpastikes istories anthropon pou vlepoume toso sichna alla xeroume toso ligo.

14:30
CASH OR TRASH (E)

Me plousia empiria ke kirios agapi ston tomea ton palion antikimenon, i Despina Miraraki mas proskali ke mas ipodechete sti dimoprasia tis zois mas.

15:30
RIXE MIA ZARIA (E)

To olokenourgio tilepechnidi gnoseon tou Omega, me parousiasti ton Konstantino Iasonos iposchete anatropes, ekplixis, poli gelio ke kerdi mechri ke… 10.000 evro!

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR (E)

Pechnidi modas me ti Viki Kagia!

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (E) (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)

Tilepechnidi me ton Petro Polichronidi giati Opios girizi, kerdizi!

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA

Ena isicho nisi krivi ena ifestio apo enocha mistika pou ine etimo na ekragi! Mpori ena skotino parelthon na odigisi se ena fotino mellon; O erotas, to mistirio, alla ke to chioumor enallassonte ke apoktoun antistichies me tin komviki apostasi tis neas kinonikis siras ta Tria Milia.

22:15
I 100 (E)

To neo, diaforetiko, monterno, chioumoristiko show - tilepechnidi, me parousiasti to politalanto, agapimeno stand-up comedian ke senariografo, Lampro Fisfi.

23:15
AFTER DARK (E)
00:30
GIA PAMTA PEDIA (E)
01:30
RIXE MIA ZARIA (E)
02:30
TIN TICHI MOU MESA (E)
04:00
TOTAL BLACKOUT (E)
05:00
IKONES (E)
ALPHA TV CYPRUS
05:30
I ORA I KALI
06:20
MY GREECE
07:10
ASE MAS RE MAMA (E)
08:00
I FAMILIA (E)
08:40
THE CHASE (E)
09:30
ALPHA TORA
13:00
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
13:50
TO SI SOU (E)
15:10
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
STO PARA PEMTE
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:10
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
ISE TO TERI MOU
21:50
KAMPINGK (E)
22:30
SKOTINI THALASSA
23:15
KOMAMTA KE DRAKI (E)
00:00
NIGHT OUT
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
DEKA LEPTA KIRIIMA(E)
03:00
IPEROCHA PLASMATA (E)
03:45
10I EMTOLI (E)
04:30
EROTAS META (E)
ANT1 TV
06:50
INE STIGMES (E)
07:40
KARMA (E)
08:30
I EPISTROFI (E)
09:20
AN IMOUN PLOUSIOS (E)
10:10
ROUK ZOUK (E)
11:00
GAMOS ME TA OLA TOU (E)
12:45
ONIROPAGIDA (E)
14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)

Komiki sira ellinikis paragogis.

14:50
MIN PSARONIS (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA (E)
19:20
5 X 5 (E)

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
TO KAFE TIS CHARAS
22:10
LA PASTA POMILWRI
00:00
THE 2NIGHT SHOW (E)
12
02:00
TRICHES (E)
12
02:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
03:40
VOTKA PORTOKALI (E)
04:30
ROUA MAT II (E)
05:20
TO KAFENIO (E)
05:50
EROTAS (E)
RIK1
07:00
TO KAFENIO

(Epanalipsi)

08:00
SE PROSKINO GLOSSA

V’ Kiklos-Episodio 51o (Epanalipsi)

09:00
EINE THEMA IGIAS

A’ Kiklos-Episodio 113o Nees Therapeftikes prosengisis stin antimetopisi tou karkinou (Epanalipsi)

09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

11:00
AFANIS IROES

Episodio 35o (Epanalipsi)

11:45
CHORIS APOSKEVES

D’ Kiklos-Episodio 18o Fterikoudi (Epanalipsi)

12:15
QUEST FOR KNOWLEGDE

Episodio 6o Tsunamis in lakes (Epanalipsi)

12:45
TO KAFENIO

Episodio 33o O Gamos tis Roulas A’ Meros Episodio 34o O Gamos tis Roulas V’ Meros (Epanalipsi)

13:55
SELIDES ISTORIAS

A’ Kiklos-Episodio 98o (Epanalipsi)

14:00
MESIMVRINI ENIMEROSI
15:00
EMIS KI O KOSMOS MAS

(Epanalipsi)

16:00
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 164o (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

G’ Kiklos-Episodio 21o Gift Of Water (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 50o (Epanalipsi)

19:00
TO MAOULOUTZII

Paragogi: RIK 2013-2014 (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS 21.00 PETALOUDA

Episodio 51o (Epanalipsi) Episodio 52o (Epanalipsi)

21:50
FBI

V’ Kiklos-Episodio 19o -Telefteo (Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 55o (Epanalipsi)

23:30
ME TI FONI SOU

A’ Kiklos-Episodio 13o- Klea Chatzistefanou Papaellina (Epanalipsi)

00:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
FBI

(Epanalipsi)

03:45
AFANIS IROES

(Epanalipsi)

04:30
PETALOUDA

(Epanalipsi)

05:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

06:30
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

RIK2
07:30
GELA CHAMOGELA

(epanalipsi)

08:00
LITTLE FURRY
08:25
NILS HOLGERSSON
08:50
GARFIELD
09:35
INSPECTOR GADGET
10:00
MINI PET PALS
10:20
HERO DAD
10:30
THAT’S JOEY
11:00
BO ON THE GO
11:25
THE SMURFS
12:15
LEO DA VINCI
12:40
MIA AND ME
13:00
BO ON THE GO
13:20
INSPECTOR GADGET
13:50
SELIDES ISTORIAS
14:00
MESIMVRINI ENIMEROSI (ME NOIMATIKI)
15:00
MIA AND ME
15:30
POP KORN PEZO KE MATHENO

(epanalipsi)

16:05
MANOLIS KE KATINA

D’ Kiklos Ep 19 (epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
EUROMAXX A LA CARTE

Ep 1

17:30
A WINDOW ON

Ep 1 (epanalipsi)

18:00
CLASSIFIED WORLD WAR II

Ep 3 (epanalipsi)

18:30
SPITI STI FISI

(epanalipsi)

19:00
CHRONOGRAFIMA

(epanalipsi)

19:30
SELIDES ISTORIAS

(epanalipsi)

19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
I TICHI TIS MAROULLAS

(epanalipsi)

22:50
VONANZA

G’ Kiklos – Episodio 18 (epanalipsi)

23:40
EUROMAXX A LA CARTE (EPANALIPSI
00:10
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
01:15
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
01:30
SPITI STI FISI (EPANALIPSI)
02:00
CHRONOGRAFIMA (EPANALIPSI)
02:30
EURONEWS
PLUS

The program is not yet available.