Cyprus TV

Cyprus Television Schedule updated daily for all the major Cyprus TV Channels: Sigma, ANT1, TV One, RIK1, RIK2, Plus and Alpha TV.

Provided by Cyprus-TV.com

Cyprus TV Schedule - Saturday 09/07/2022

Sigma
06:00
OI ADIAFTHORI (E) – K
06:30
LOVE IT (E) – K
08:00
KALO MESIMERAKI (E) – K
09:50
ΏRA GIA FAGITO (E) - K
10:40
DOT – K
11:40
ALLA LOGIA THKIE PAPA (E) - K
12:30
VOURATE GITONI (E) - K
13:20
KATI XANAPSINETE (E) – K
16:00
BBQ STORIES (E) - K
16:50
THE MASKED SINGER (E) – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
THE MASKED SINGER (E) – K
19:10
PASSENGER ME TON MARIO PRIAMO IOANNIDI - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
MR. POPPER’S PENGUINS – K

Xeni tenia

22:30
RED 2 – K

Xeni tenia

00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
STIN IGIA MAS RE PEDIA (E) - K
03:30
DOT (E) – K
04:30
IRTHE KI EDESE (E) - K
OMEGA
05:30
TORA O,TI SIMVENI

I Fei Mavragani ke i dimosiografiki tis omada analioun Tora O,ti Simveni se olo ton kosmo.

09:50
OPEN WEEKEND

I Eleni Tsolaki me tin esiodoxia tis ke to chamogelo tis mas lei tin pio charoumeni kalimera kathe Savvato ke Kiriaki se mia ekpompi pou ta echi ola

13:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)

Tilepechnidi me ton Petro Polichronidi giati Opios girizi, kerdizi!

15:15
GREEN KITCHEN BY MADAME GINGER (E)

H Marilou Pantaki -i allios Madame Ginger stin proti green magiriki ekpompi tis tileorasis.

16:15
IKONES

O Tasos Dousis taxidevi se pente ipirous ke mirazete empiries ke Eikones

17:30
CASH OR TRASH (E)
18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
CASH OR TRASH (E) (SINECHIA)
19:10
RIXE MIA ZARIA

To olokenourgio tilepechnidi gnoseon tou Omega, me parousiasti ton Konstantino Iasonos iposchete anatropes, ekplixis, poli gelio ke kerdi mechri ke… 10.000 evro!

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko deltio idiseon

21:15
ENA TRAGOUDI AKOMA (E)

Ena mousiko talento apo tin Ellada i tin Kipro, sinantai kathe evdomada ena apo ta megalitera onomata tis ellinikis mousikis. Enorchistrotis o Giorgos Theofanous

23:15
300
01:15
RIXE MIA ZARIA (E)
02:00
OPEN WEEKEND (E)
04:30
I MAMA LIPI TAXIDI GIA DOULIES (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
60’ ELLADA (E)
07:15
DIVA’S BAKERY
08:30
10’ KIRIGMA
09:15
I FAMILIA (E)
10:00
TET A TET STON ALPHA (E)
11:00
THE CHASE (E)
11:00
FISHY
13:00
X – FACTOR (E)
14:45
ASE MAS RE MAMA
15:45
TO SI SOU (E)
16:30
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:30
KITCHEN LAB
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
TA NEOKLASIKA
23:15
TRANSPORTER 3
01:00
SINGLES
01:45
I ISTORIES TOU ASTINOMOU MPEKA (E)
03:45
10I EMTOLI (E)
05:15
24 ORES (E)
ANT1 TV
06:20
LIFTINGK (E)
07:10
O KOSMOS NA CHALASI (E)
08:00
MAMMA MIA (E)
08:30
TO PIO GLIKO MOU PSEMA (E)
09:00
DIXE MOU TO FILO SOU (E)
09:30
AKROS IKOGENIAKON (E)
11:10
DADDY COOL (E)
12:00
ENOPIOS ENOPIO III
13:40
THA VRIS TON DASKALO SOU (E)
15:20
ELEFTHEROS KI OREOS (E)
16:10
EKINES KI EGO (E)
17:00
I SOFERINA
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
I SOFERINA … SINECHIA
18:40
ROYK ZOYK SPECIAL (E)
20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
OURANOXISTIS – SCYSCRAPER
12

Peripetia, paragogis

23:00
PRAXIS VIAS – CONAN, ACTS OF VIOLENCE (15)
00:45
EGKLIMATA II
12
02:00
DOURIOS IPPOS (15)
02:50
MAFROS OKEANOS (E) (15)
03:40
7 ZOES (E)
04:30
LEFKOS IKOS (E)
12
05:20
TANGKO GIA TRIS (E)
RIK1
07:30
LOUNA PARK

A’ Kiklos-Episodio 9o (Epanalipsi)

08:00
EU 4 U

D’ Kiklos-Episodio 13o (Epanalipsi)

09:00
EIRINI PASI

A’ Kiklos-Episodio 7o ke 8o (Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

10:00
SE PROSKINO, GLOSSA

V’ Kiklos-Episodio 55o (Epanalipsi)

11:00
CHRONOGRAFIMA

G’ Kiklos-Episodio 29o Rina Katselli (Epanalipsi)

11:30
CHRISES SINTAGES-WEEKEND EDITION

A’ Kiklos-Episodio 5o (Epanalipsi)

12:00
PARADOSIAKI VRADIA

G’ Kiklos-Episodio 8o (Epanalipsi)

14:00
EIDISIS
14:30
MAZI/BIRLIKTE

G’ Kiklos-Episodio 23o (Epanalipsi)

15:30
O KIPROU KIPRIANOS
16:00
ROAD STORY

A’ Kiklos-Episodio 18o (Epanalipsi)

16:30
ART CAFE

E’ Kiklos-Episodio 5o Perimenontas ton Gkonto (Epanalipsi)

17:30
MOUSIKO RANTEVOU

V’ Kiklos-Episodio 5o (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
EIRINI PASI

A’ Kiklos-Episodio 9o- I Touristria (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 39o-Istoria mou, amartia mou (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
PLAY LIST

A’ Kiklos-Episodio 7o (Epanalipsi)

22:15
ELLINIKI TENIA

Proti fora nonos (Epanalipsi)

23:15
EIDISIS
23:20
ELLINIKI TENIA

Proti fora nonos (I sinechia)

00:00
LOUNA PARK

(Epanalipsi)

00:30
ROAD STORY

(Epanalipsi)

01:00
EU 4 U

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
CHRISES SINTAGES WEEKEND EDITION

(Epanalipsi)

03:30
CHRONOGRAFIMA

(Epanalipsi)

04:00
ART CAFE

(Epanalipsi)

05:00
MAZI/BIRLIKTE

(Epanalipsi)

05:30
MOUSIKO RANTEVOU

(Epanalipsi)

06:00
EIRINI PASI

(Epanalipsi)

06:30
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2

The program is not yet available.

PLUS
06:20
PEDIKES SIRES
07:30
“O LAGOS KE I CHELONA”

Pediko Paramithi Metaglottismeno sta Ellinika

08:30
TILEAGORA
09:00
ANADIXE TO ( E )

Polithematiko Magkazino me parousiastria tin ANNA NIKOLAIDI

09:35
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

11:00
TILEAGORA
14:00
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO

Me ti NIKOLETTA RALLI

16:30
TILEAGORA
18:30
TAXIDI GEFSEON, SEASON III (2020/2021) (E)

Me ton diakekrimeno chef SAVVAS SAVVA

19:25
FATSA BOOK (E – EPISODIOU TRITIS 20:50)

Taxidiotiki ekpompi me ton Kosta Matzio

20:25
O KEROS

Oi provlepsis tis Meteorologikis Ipiresias gia ton kero

20:30
XENI NEANIKI TENIA

IKOGENIAKI ROMAMtIKI KOMODIA, DRAMA, PERIPETIA

22:40
XENI TENIA
12

EGkLIMA, DRASI, KOMODIA

00:50
XENI TENIA
18

EGkLIMA, DRASI, PERIPETIA

02:35
XENI SIRA
12
03:25
XENI SIRA
12
04:10
XENI SIRA
12
05:00
AORATOS FAKOS
05:05
AVTO INE SAVVATOKIRIAKO – (E )

Me ti NIKOLETTA RALLI