Cyprus TV

Cyprus Television Schedule updated daily for all the major Cyprus TV Channels: Sigma, ANT1, TV One, RIK1, RIK2, Plus and Alpha TV.

Provided by Cyprus-TV.com

Cyprus TV Schedule - Tuesday 12/07/2022

Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO - K
09:30
IRTHE KI EDESE – K

Me ton Andrea Dimitropoulo ke ti Giota Damianou

11:30
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO - K
14:00
VOURATE GITONI (E) - K
14:40
LOVE IT – K
16:45
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA (E) - K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KALO MESIMERAKI (E) - K
18:40
KATI XANAPSINETE (E) - K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
VOURATE GITONI (E) – K
22:15
VENTETA (E) – K
00:00
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:10
DOCTOR DOLITTLE – K

Xeni tenia

02:00
OI THALASSOLIKI (E) - K
03:00
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:30
LOVE IT (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA
06:00
ALITHIES ME TI ZINA (E)

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

08:00
KATHE MERA SEF (E)
09:00
PIOS INE PROINIATIKA

(BEST OF)

12:00
ENIMEROSI TORA

I kathimerini sas enimerosi me ton Onoufrio Sokratous

13:30
ELA NA DIS

I Elena Theodorou ke i parea tis erchonte na mas prosferoun monadikes stigmes psichagogias.

15:00
ECHMES

O Sotiris Paroutis ke i Stella Savva stin pio diadrastiki ekpompi tis Kipriakis tileorasis me erevnes, reportaz, sinentefxis, sizitisis ke apefthias sindesis, panta me epikentro ton anthropo.

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR (E)

To apolito pechnidi modas, i mesimeriani sinithia, pou egine latria, me parousiastria ti fashion expert Viki Kagia

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (E) (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS (E)

To makroviotero ke pio agapimeno pechnidi tis tileorasis, me parousiasti ton Petro Polichronidi

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA
22:15
I 100

To neo, diaforetiko, monterno, chioumoristiko show - tilepechnidi, me parousiasti to politalanto, agapimeno stand-up comedian ke senariografo, Lampro Fisfi.

23:15
AFTER DARK (E)
00:30
GIA PAMTA PEDIA (E)
01:30
PIOS INE PROINIATIKA (E)
04:30
SHOPPING STAR (E)
05:30
IKONES (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
THE CHASE (E)
10:10
ASTERAS RACHOULAS (E)
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
14:30
TO SI SOU (E)
15:15
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
I GI TIS ELIAS
22:30
SKOTINI THALASSA
23:15
SIMPETHERI APO TA TIRANA (E)
00:00
SAVVATOGENNIMENES
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
ALITHINI EROTES (E)
03:00
SE IDA (E)
03:45
EMTIMOTATI KERATADES (E)
04:30
CELEBRITY GAME NIGHT (E)
ANT1 TV
06:50
INE STIGMES (E)
07:40
KARMA (E)
08:30
I EPISTROFI (E)
09:20
AN IMOUN PLOUSIOS
10:10
ROUK ZOUK (E)
11:00
MERA MESIMERI

Me to Nikita Kiriakou

14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
FILA TO VATRACHO SOU (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA (E)
19:20
5 X 5 (E)

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS

Tilepechnidi, parousiazi o Grigoris Arnaoutoglou.

22:10
LA PASTA POMILORI (E)
23:30
THE 2NIGHT SHOW (E)
12
01:20
PAROUSIASTE (E)
02:10
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
03:00
I STAVLI TIS ERIETAS ZEMI (E) (15)
03:50
MIN MOU LES AMTIO (E) (15)
04:40
ROUA MAT (E)
05:30
TO KAFENIO (E)
06:00
EROTAS (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

10:55
SELIDES ISTORIAS

A’ Kiklos-Episodio 92o (Epanalipsi)

11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 27o (Epanalipsi)

16:30
ART OF SPACE 2020

Episodio 12o It's All in the Detail-Quirky Concepts for Individual Living (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

A’ Kiklos-Episodio 26o The Avenger

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 23o (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 42o-Ola osa thelete na mathete gia to sex (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
THE 2000S

Episodio 7o-I Want My MP3 (Epanalipsi)

21:50
FBI

A’ Kiklos-Episodio 17o (Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 27o (Epanalipsi)

23:30
EU 4 U

D’ Kiklos-Episodio 14o (Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

00:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
FBI

(Epanalipsi)

04:00
ART OF SPACE 2020

(Epanalipsi)

04:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

05:15
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

05:45
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2

The program is not yet available.

PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS

Me tin Atzil Loupeskou. Kliniki Ipnotherapeftria

06:55
PEDIKI SIRA EP. 37A + 37V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 6 SEASON I
07:40
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
14:00
QUIZ FUN – EK. 7

Psichagogiko Tilepechnidi me ti Lina Zanti

15:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:35
XENI IKOGENIAKI KOMIKI – NEANIKI SIRA

Ep. 24 Season I

19:00
TILEAGORA
19:30
IDISIS STO PLUS
20:10
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU
20:50
FATSA BOOK (EPANALIPSI)

Taxidiotiki ekpompi me ton Kosta Matzio

21:50
AORATOS FAKOS
22:05
XENI TENIA
12

i tenia ton deka ROMAMtIKI KONODIA, DRAMA

00:20
XENI SIRA
12
01:15
XENI SIRA
12
02:10
XENI SIRA
12
03:00
XENI SIRA
12
03:50
XENI SIRA (15)
04:40
AORATOS FAKOS
04:50
ME ALLI MATIA (E )

Me ti Christiana Stavrou