Cyprus TV

Cyprus Television Schedule updated daily for all the major Cyprus TV Channels: Sigma, ANT1, TV One, RIK1, RIK2, Plus and Alpha TV.

Provided by Cyprus-TV.com

Cyprus TV Schedule - Wednesday 06/07/2022

Sigma
06:00
ΏRA GIA FAGITO (E) – K
06:45
PROTOSELIDO ME TON ANDREA DIMITROPOULO - K
09:30
IRTHE KI EDESE – K

Me ton Andrea Dimitropoulo ke ti Giota Damianou

11:30
MESIMERI KE KATI ME TON CHRISTO MICHALARO - K
14:00
VOURATE GITONI (E) – K
14:40
LOVE IT – K
16:45
KALO MESIMERAKI ME TON NIKO MOUTSINA (E) – K
18:00
GEGONOTA SE SINTOMIA – K
18:10
KALO MESIMERAKI (E) - K
18:40
KATI XANAPSINETE (E) – K
20:00
TOMES STA GEGONOTA – K
21:00
SURVIVOR – K

O MEGALOS TELIKOS

00:30
GEGONOTA TITLI EIDISEON – K
00:40
KALO MESIMERAKI (E) - K
02:20
KATI XANAPSINETE (E) – K
04:00
LOVE IT (E) – K
05:30
THE COOKING (E) - K
OMEGA
07:00
ALITHIES ME TI ZINA

Kinoniki ekpompi me ti Zina Koutselini. Themata epikerotitas, kinoniki provlimatismi, anthropines istories

09:00
BREAKFAST @STAR

O Giorgos ke i Elina, xekinoun tin imera me ena BREAKFAST@STAR gemato ilikrinia, afthormitismo, efstocho scholiasmo, diadrasi, chamogelo, pechnidia ke sigchroni optiki!

12:00
ENIMEROSI TORA

I kathimerini sas enimerosi me ton Onoufrio Sokratous

13:30
ELA NA DIS

I Elena Theodorou ke i parea tis erchonte na mas prosferoun monadikes stigmes psichagogias.

15:00
ECHMES

O Sotiris Paroutis ke i Stella Savva stin pio diadrastiki ekpompi tis Kipriakis tileorasis me erevnes, reportaz, sinentefxis, sizitisis ke apefthias sindesis, panta me epikentro ton anthropo.

16:35
TRIA MILIA (E)
17:35
SHOPPING STAR

Pechnidi modas me ti Viki Kagia!

18:00
OMEGA NEWS

Apogevmatino Deltio Eidiseon ke sti Noimatiki

18:10
SHOPPING STAR (SINECHIA)
19:00
O TROCHOS TIS TICHIS

To makroviotero ke pio agapimeno pechnidi tis tileorasis, me parousiasti ton Petro Polichronidi

20:10
OMEGA NEWS

Kentriko Deltio Eidiseon me ton Michali Pavlidi

21:15
TRIA MILIA
22:15
I 100

To neo, diaforetiko, monterno, chioumoristiko show - tilepechnidi, me parousiasti to politalanto, agapimeno stand up comedian ke senariografo, Lampro Fisfi.

23:15
AFTER DARK (E)
00:30
GIA PAMTA PEDIA (E)
01:30
PIOS INE PROINIATIKA
04:30
SHOPPING STAR (E)
05:30
IKONES (E)
06:00
KATHE MERA SEF (E)
ALPHA TV CYPRUS
06:00
DEAL (E)
06:45
ALPHA KALIMERA
09:15
THE CHASE (E)
10:10
ASTERAS RACHOULAS (E)
11:00
ALPHA ENIMEROSI
13:30
IKOGENIAKES ISTORIES (E)
14:30
TO SI SOU (E)
15:15
KITCHEN LAB
16:00
O PIO ADINAMOS KRIKOS
17:00
DEAL
18:00
IDISIS KE NOIMATIKO DELTIO
18:00
IKOGENIAKES ISTORIES
19:15
MIN ARCHIZIS TI MOURMOURA (E)
20:00
ALPHA NEWS

Se mia epochi opou ta politika, ikonomika ke kinonika dedomena allazoun ke i polites anazitoun tin egkiri ke egkeri enimerosi, erchonte i Eidisis tou ALPHA me dinamiko, machitiko, apokaliptiko ke axiopisto charaktira.

21:00
I GI TIS ELIAS
22:30
SKOTINI THALASSA
23:15
SIMPETHERI APO TA TIRANA (E)
00:00
SAVVATOGENNIMENES
00:45
KARMA (E)
01:30
DIO XENI
02:15
ALITHINI EROTES (E)
03:00
SE IDA (E)
03:45
EMTIMOTATI KERATADES (E)
04:30
CELEBRITY GAME NIGHT (E)
ANT1 TV
06:20
INE STINGMES (E)
07:10
KARMA (E)
07:50
I EPISTROFI (E)
08:40
ROUK ZOUK (E)
09:30
TO PROINO

Psichagogiki ekpompi, parousiazoun i Fei Skorda ke Giorgos Liagkas.

11:00
MERA MESIMERI

Me to Nikita Kiriakou

14:00
KONSTAMTINOU KE ELENIS (E)
14:50
FILA TO VATRACHO SOU (E)
15:40
TIN PATISA (E)
16:20
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS (E)
17:10
KATI CHORISMENA PALIKARIA (E)
18:00
TA NEA SE 10’
18:15
PETA TI FRITEZA
19:20
5 X 5

Tilepechnidi, parousiazi o Markos Seferlis.

20:15
TA NEA TOU AMT1
21:15
PIOS THELI NA GINI EKATOMMIRIOUCHOS

Tilepechnidi, parousiazi o Grigoris Arnaoutoglou.

22:15
AGRIES MELISSES III
12

Episodio 143

23:30
PAROUSIASTE (E)
00:20
THE 2NIGHT SHOW
12
01:50
KE I PAMTREMENI ECHOUN PSICHI (E)
02:40
I STAVLI TIS ERIETAS ZEMI (E) (15)
03:30
MIN MOU LES AMTIO (E) (15)
04:20
ROUA MAT (E)
05:10
TO KAFENIO (E)
05:40
EROTAS (E)
RIK1
06:45
PROTI ENIMEROSI
09:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

10:55
SELIDES ISTORIAS

A’ Kiklos-Episodio 88o (Epanalipsi)

11:00
APO MERA SE MERA
14:30
EMIS KI O KOSMOS MAS
15:30
CHRISES SINTAGES

E’ Kiklos-Episodio 23o (Epanalipsi)

16:30
ART OF SPACE 2020

Episodio 8o Life on the Water- When Your Home is a Boat (Epanalipsi)

17:00
BONANZA

A’ Kiklos-Episodio 22o Blood On The Land (Epanalipsi)

18:00
EIDISIS KE STI NOIMATIKI
18:20
STIN AKRI TOU PARADISOU

V’ Kiklos-Episodio 19o (Epanalipsi)

19:00
TA KALITERA MAS CHRONIA

A’ Kiklos-Episodio 36o-Enas aitos choris ftera (Epanalipsi)

20:00
EIDISIS
21:00
THE 2000S

Episodio 6o-Mission Accomplished (Epanalipsi)

21:50
FBI

A’ Kiklos-Episodio 14o (Epanalipsi)

22:40
EIDISIS
22:45
CHALKINA CHRONIA

E’ Kiklos-Episodio 23o (Epanalipsi)

23:30
ECONOMIC ECHO

A’ Kiklos-Episodio 9o (Epanalipsi me ellinikous ipotitlous)

00:30
OMORFI MERA-KATHE MERA

(Epanalipsi)

01:55
SELIDES ISTORIAS

(Epanalipsi)

02:00
EIDISIS

(Epanalipsi)

03:00
FBI

(Epanalipsi)

04:00
ART OF SPACE 2020

(Epanalipsi)

04:30
CHRISES SINTAGES

(Epanalipsi)

05:15
STIN AKRI TOU PARADISOU

(Epanalipsi)

05:45
TA KALITERA MAS CHRONIA

(Epanalipsi)

RIK2
07:00
KITA ME STA MATIA

(epanalipsi)

07:30
MAGIKOS KOSMOS

(epanalipsi)

07:50
LITTLE FURRY
08:20
NILS HOLGERSSON
08:45
GARFIELD
09:30
INSPECTOR GADGET
09:55
MINI PET PALS
10:15
HERO DAD
10:25
THAT’S JOEY
10:55
BO ON THE GO
11:20
THE SMURFS
12:10
LEO DA VINCI
12:35
MIA AND ME
13:00
BO ON THE GO
13:25
INSPECTOR GADGET
13:50
THE SMURFS
14:40
LEO DA VINCI
15:05
MIA AND ME
15:30
STI CHORA TOU GIATI

(epanalipsi)

16:00
MANOLIS KE KATINA

(epanalipsi)

16:30
ISTORIES TOU CHORKOU

(epanalipsi)

17:00
KITA ME STA MATIA
17:15
ROYALS DECLASSIFIED

(epanalipsi)

18:00
EUROMAXX A LA CARTE

(epanalipsi)

18:30
ECONOMIC ECHO

(epanalipsi)

19:30
SELIDES ISTORIAS
19:40
EIDISIS STIN ANGLIKI
19:50
EIDISIS STIN TOURKIKI
20:00
KENTRIKO DELTIO STI NOIMATIKI
21:05
FILOUMENA MARTOURANO

(epanalipsi)

22:45
KITA ME STA MATIA
23:00
TELETI LIXIS MESOGIAKON AGONON
00:45
VONANZA

(epanalipsi)

01:35
EMIS KI O KOSMOS MAS (EPANALIPSI)
02:30
EIDISIS STIN ANGLIKI KE TOURKIKI (EPANALIPSI)
02:45
ECONOMIC ECHO (EPANALIPSI)
03:35
ROYALS DECLASSIFIED

(epanalipsi)

04:20
EUROMAXX A LA CARTE

(epanalipsi)

05:10
BONANZA

(epanalipsi)

06:00
MANOLIS KE KATINA (EPANALIPSI)
06:30
ISTORIES TOU CHORKOU (EPANALIPSI)
PLUS
06:00
TO TAXIDI TIS ZOIS

Me tin Atzil Loupeskou. Kliniki Ipnotherapeftria

06:55
PEDIKI SIRA EP. 33A + 33V
07:15
PEDIKI SIRA EP. 2 SEASON I
07:40
EXIPNES GEFSIS (SMART GEFSIS) (E )

Me ton chef AMtREA KAVAZI.

08:30
TILENOUVELLA (METAGLOTTISMENI) (E )

MARIA ANgELE MOu

10:00
TILEAGORA
12:00
ME ALLI MATIA, SEASON IV
14:00
QUIZ FUN – EK. 3

Psichagogiko Tilepechnidi

15:30
TILEAGORA
18:10
SIMTOMO (10’) DELTIO IDISEON
18:35
XENI IKOGENIAKI KOMIKI – NEANIKI SIRA

Ep. 21 Season I

19:00
TILEAGORA
19:30
IDISIS STO PLUS
20:10
TILENOUVELLA MARIA ANGELE MOU

Ep. 137 *** Deftera eos Paraskevi  

21:05
XENI TENIA
12

ROMAMtIKO DRAMA

23:10
XENI TENIA
18

DRAMA, FAMtASIA, KOMODIA

00:50
XENI SIRA
12
01:45
XENI SIRA
12
02:35
XENI SIRA
12
03:25
XENI SIRA
12
04:15
XENI SIRA (15)
05:00
ME ALLI MATIA (E )

Me ti Christiana Stavrou